RepresentATIONEN

Lagledare: Thomas Korsström thomas.korsstrom@outlook.com
Tränare: Willy Lindberg willy.lindberg@kitnet.fi

 

Styrelsen 2019

Ordförande Kaj Guseff

050 375 6247

kaj.guseff@lokaltapiola.fi
Vice ordförande Tony Andersson

0400 249 829

tony.andersson@op.fi
Sekreterare Peter Eriksson 0400 583 737 peter@petereriksson.eu
 

Staffan Rikberg

 

staffan.rikberg@gmail.com

 

Leif Byman

0500 829 198 leif.byman@kitnet.fi
Suppleant Esko Antikainen

040 581 5832

Skytte_51@hotmail.com
Suppleant Kauko Pietikäinen

040 045 3535

kauko.kp@gmail.com
Kassör utom styrelsen Robert Korsström

040 761 0480

robbek@luukku.com

 

Om du har något ärende du vill framföra till styrelsen kan du gärna kontakta oss via kontaktformuläret, personligen eller per e-post: fcboda@fcboda.fi