Kontakta oss

Spamfilter
Skriv siffran 5 med bokstäver:

RepresentATIONEN

Lagledare: Sven Ivars sven.ivars@gmail.com 044 085 1986
Lagledare: Kauko Pietikäinen kauko.kp@gmail.com 040 045 3535
     
Tränare: John Byman john.byman1@gmail.com 040 770 8311
Tränare: Matias Wasiljeff    
     
Service: Lars Adolfsson lassea66@hotmail.com 050 567 2174

 

FC Boda 2

Tränare: Johan Backas   backas.johan@gmail.com 050 5621258
Tränare: John Byman     john.byman1@gmail.com 040 770 8311
     
Service: Johan Nyman johannyman66@hotmail.com 040 563 9206

 

Styrelsen 2016

Michael Nurmi, ordförande fcboda@sportpressen.fi 040 550 4548
Tony Andersson tony.andersson@luukku.com 040 024 9829
Kaj Guseff, sekreterare kaj.guseff@kolumbus.fi 050 375 6247
Mats Johansson mats.johansson@kimitoon.fi  
Peter Eggert peter.eggert@actiwell.fi 044 344 8893
     
Esko Antikainen, suppleant skytte_51@hotmail.com 040 581 5832
Kauko Pietikäinen, suppleant kauko.kp@gmail.com 040 045 3535
     
Robert Korsström, kassör robbek@luukku.com 040 761 0480

 

Om du har något ärende du vill framföra till styrelsen kan du gärna kontakta oss via kontaktformuläret, personligen eller per e-post: fcboda@fcboda.fi

 


Föreningens hemmastadion är belägen i Björkboda, mitt på Kimitoön.